Artykuł Pierwszy- Golden Towns Krok Po Kroku

Chciałbym zamieścić tutaj serię artykułów, które wprowadzą Cię drogi czytelniku w świat Golden Towns. Bez zbędnych wstępów, przemówień chciałbym życzyć Ci miłej lektury :)

Miało być krok po kroku więc:

Krok 1: Wyczyść pliki cookies, jeśli nie wiesz jak to zrobić wejdź na http://pomoc.onet.pl/46,1092,4337,przewodnik.html , to ważny krok i nie możesz go pominąć!

Krok 2: Wejdź na www.goldentowns.com?i=26025, pamiętaj jeśli nie wyczyściłeś cookies może okazać się, że system nie przypisał Ciebie jako mojego poleconego, by upewnić się, że wszystko jest ok napisz do mnie wiadomość (mój adres w dziale kontakt), z Twoim “username” czyli nazwą użytkownika.

Krok 4: Przejdź poradnik na początku gry. Nauczysz się dzięki niemu podstawowych mechanizmów, które rządzą grą.

Krok 5: Przejdź do następnego artykułu :)

PAMIĘTAJ!!! JAKO MÓJ POLECONY DOSTANIESZ ODE MNIE MÓJ AUTORSKI PORADNIK DO GRY ZAPRASZAM DO KONTAKTU (DZIAŁ KONTAKT) I REJESTRACJI Z MOJEGO LINKU PARTNERSKIEGO: www.goldentowns.com?i=26025

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

* Copy this password:

* Type or paste password here:

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>